RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nie żyje Igor Wyszyński-Karłoski. „Był zaangażowanym społecznikiem”

Igor Wyszyński-Karłoski (fot. Facebook/Młodzieżowa Rada Miasta Lublin)
Igor Wyszyński-Karłoski (fot. Facebook/Młodzieżowa Rada Miasta Lublin)

Nie żyje Igor Wyszyński-Karłoski, wieloletni radny Młodzieżowej Rady Miasta w Lublinie. „Był zaangażowanym społecznikiem, aktywnym działaczem i współpracownikiem” – wspominają działacze.

Druhna OSP zginęła w wypadku. Była w dziewiątym miesiącu ciąży

W miejscowości Niemysłowice doszło w niedzielę do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku dwie osoby zostały ranne, a zginęła młoda...

zobacz więcej

O śmierci Igora Wyszyńskiego-Karłoskiego poinformowała w niedzielę 2 maja w mediach społecznościowych Młodzieżowa Rada Miasta Lublin.

„Z żalem i smutkiem zawiadamiamy o śmierci wieloletniego Radnego i Wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Lublin Igora Wyszyńskiego- Karłoskiego. Był zaangażowanym społecznikiem, aktywnym działaczem i współpracownikiem. Łączymy się z Rodziną i Bliskimi w bólu, prosząc jednocześnie o uszanowanie prywatności Rodziny w tym trudnym czasie” – czytamy.

Wyszyński-Karłoski był znany z pełnienia funkcji marszałka Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego, był wiceprzewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Lublin oraz członkiem Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem. Był również posłem na Sejm Dzieci i Młodzieży.

„Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Igora Wyszyńskiego-Karłoskiego, członka IV kadencji Rady Dzieci i Młodzieży przy MEiN. Minister Przemysław Czarnek przekazuje Rodzinie i Bliskim Igora wyrazy najgłębszego współczucia” – napisało na Twitterze Ministerstwo Edukacji i Nauki.

źródło:
Zobacz więcej