RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Matka i jej trzyletnia córka zaginęły. Trwają poszukiwania

Anna Ładna i jej córka Natalia (fot. Policja)
Anna Ładna i jej córka Natalia (fot. Policja)

Warszawa. Policjanci z Wesołej poszukują 32-letniej Anny Ładnej i jej trzyletniej córki Natalii. Kobieta w niedzielę wyszła z dzieckiem z domu; nie ma z nią kontaktu. Policja pokazuje zdjęcia poszukiwanych i prosi o pomoc.

Zaginęła 19-latka z Poznania. Policja prowadzi poszukiwania

W Poznaniu zaginęła 19-letnia Natalia Lick. Nastolatkę ostatni raz widziano cztery dni temu. Od tamtej pory nie kontaktowała się z rodziną....

zobacz więcej

Funkcjonariusze komisariatu w Wesołej prowadzą poszukiwania 32-letniej Anny Ładnej i trzyletniej Natalii Ładnej. 32-letnia kobieta wyszła w niedzielę z córką z domu i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu nikim z bliskich.

Anna Ładna ma około 165 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, włosy ciemne, proste do ramion, bez odrostów, brązowe oczy, nos prostolinijny, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili wyjścia z domu najprawdopodobniej ubrana była w zieloną kurtkę kapturem i niebieskie jeansy. 32-latka ma znak szczególny w postaci wystającej brodawki na szyi.

Z kolei jej córka Natalia Ładna ma około 110 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, włosy rude, do ramion, oczy niebieskie, nos prosty, uszy odstające. W dniu zaginięcia ubrana była w fioletową kurtkę i niebieskie jeansy.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety z dziewczynką, proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wesołej tel. (47) 74 603-24-21 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wesola@ksp.policja.gov.pl.

źródło:
Zobacz więcej