RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Syn prezydenta USA ma kłopoty. Ujawniono maile Huntera Bidena

Hunter Biden ma setki tysiący dolarów niezapłaconych podatków (fot. Drew Angerer/Getty Images)
Hunter Biden ma setki tysiący dolarów niezapłaconych podatków (fot. Drew Angerer/Getty Images)

Dziennik „Daily Mail” poinformował, że dotarł do zdjęć, e-maili i dokumentów, z których wynika, że Hunter Biden, syn prezydenta USA, wydał grube tysiące dolarów na narkotyki, prostytutki, luksusowe samochody i markowe ubrania. Według ustaleń portalu Hunter Biden próbował też desperacko uniknąć więzienia za niezapłacone podatki federalne w kwocie 320 tys. dolarów.

Krycie Bidena juniora

Dziecko ze striptizerką, podejrzane interesy z Ukraińcami, Rosjanami, Chińczykami. Hunter Biden, syn Joe Bidena, przez lata jak mógł wykorzystywał...

zobacz więcej

„Daily Mail” dotarł do 103 tys. wiadomości tekstowych, 154 tys. e-maili, ponad 2 tys. zdjęć oraz dziesiątek filmów, które – jak twierdzi portal – pochodzą z laptopa Huntera Bidena. Z materiałów tych wynika, że Biden junior wydawał ogromne kwoty na luksusowe samochody, ale także na striptizerki i prostytutki.

Dokumenty wskazują, że mimo iż Hunter wykazał 6 mln dol. dochodów w latach 2013-16, wciąż miał duże długi na kartach kredytowych. Z ustaleń portalu wynika, że mężczyzna obawiał się więzienia i zagroził nawet, że zabierze 20 tys. dolarów z konta oszczędnościowego swojej córki.

W maju 2018 r. miał napisać do menadżera jednego z klubów ze striptizem, oskarżając striptizerkę o kradzież jego kurtki o wartości 8,5 tys. dol.

Na ujawnionych zdjęciach widać m.in. roznegliżowanego Huntera Bidena w towarzystwie nagich kobiet oraz duże ilości narkotyków.

źródło:
Zobacz więcej