RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zabrał ze sobą narkotyki, a o maseczce zapomniał. Zwrócił uwagę policji

21-latek miał przy sobie narkotyki (fot. Policja)
21-latek miał przy sobie narkotyki (fot. Policja)

Brak maseczki ochronnej był powodem interwencji policjantów w Jaworze (Dolnośląskie), którzy zatrzymali 21-letniego mężczyznę. Jak się później okazało, był on poszukiwany, posiadał narkotyki, a w jego domu znaleziono broń i amunicję.

Zajechał drogę innemu kierowcy i wysiadł z kijem golfowym. Jest nagranie [WIDEO]

Zaskakujące nagranie z Wałbrzycha. Agresywny kierowca wymusił zatrzymanie innego pojazdu. Wszystko po to, aby kijem golfowym wybić szybę w...

zobacz więcej

Jak poinformował w sobotę mł. asp. Przemysław Ratajczyk z biura prasowego dolnośląskiej policji, 21-latek został zatrzymany w okolicach dworca PKP w Jaworze na Dolnym Śląsku. Powodem interwencji był brak maseczki ochronnej.

– Podczas legitymowania i sprawdzania w policyjnych systemach informatycznych mężczyzny ignorującego obowiązujące obostrzenia sanitarne, szybko wyszło na jaw, że jest on osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. 21-latek został natychmiast zatrzymany i doprowadzony do jaworskiej komendy – relacjonował Ratajczyk.

Jak się późnej okazało, mężczyzna miał również przy sobie marihuanę, a w jego domu policjanci znaleźli broń palną oraz amunicję.

CZYTAJ TAKŻE: Dlaczego podpaliła mieszkanie sąsiadów? 80-latka aresztowana

źródło:

Zobacz więcej