RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Szok na ślubie. Panna młoda okazała się córką matki pana młodego

Panna młoda okazała się być córką matki pana młodego (fot. Shutterstock/Alex Gukalov)
Panna młoda okazała się być córką matki pana młodego (fot. Shutterstock/Alex Gukalov)

Historia jak z telenoweli na jednym ze ślubów w Chinach. Wybranka pana młodego okazała się porzuconą córką jego matki. Kobiety nie rozpoznałyby się, gdyby nie charakterystyczne znamię na ręku panny młodej.

Pilot wyszedł bez szwanku z katastrofy. Przetrwał 36 dni w lesie w Amazonii

Brazylijski pilot Antonio Sena przeżył 36 dni w amazońskim lesie po katastrofie samolotu. Żywił się owocami, podpatrując, co jadły małpy, i...

zobacz więcej

Do nietypowej sytuacji doszło pod koniec marca na weselu w chińskim Suzhou w prowincji Jiangsu. W trakcie ceremonii matka pana młodego dokonała zaskakującego odkrycia. Dowiedziała się, że wybranka serca jego syna jest jej córką, którą wiele lat temu porzuciła.

Kobieta nie rozpoznałaby córki, gdyby nie charakterystyczne znamię na ręku panny młodej. Rodzice dziewczyny potwierdzili, że ich córka została wiele lat temu przez nich adoptowana po tym, jak znaleźli ją na poboczu drogi.

Historia ta skończyła się jednak podwójnym happy endem, ponieważ zaślubiny pary mogły się odbyć. Wszystko dlatego, że pan młody nie był biologicznie spokrewniony ze swoją wybranką. Został on adoptowany po tym, jak biologiczna matka jego wybranki nie mogła jej odszukać.

Czytaj także: Mężczyzna zapłaci byłej żonie za prace domowe. Przełomowy wyrok sądu

źródło:
Zobacz więcej