RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Dowbor wyjechał na Kanary. Uprzedza hejt: Mam to w rzyci

Maciej Dowbor wraz z małżonką i dziećmi pojechał na wakacje (fot. PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński)
Maciej Dowbor wraz z małżonką i dziećmi pojechał na wakacje (fot. PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński)

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wybrali się z córkami na Wyspy Kanaryjskie. Spodziewając się zalewu nieprzychylnych komentarzy internautów, postanowili uprzedzić ten atak. Oboje opublikowali na Instagramie oświadczenia, w których zapewniają, że nikomu swoim wyjazdem nie szkodzą ani nie zagrażają. A Maciej Dowbor dodał, że spodziewaną krytyką nie będzie się przejmował.

Epidemiolog o szansach na normalne wakacje. Kiedy uda się opanować pandemię?

Pandemii koronawirusa nie uda się opanować przed latem 2022 roku – powiedział w czwartek w radiu France Inter epidemiolog prof. Didier Pittet....

zobacz więcej

Mimo że wyjazdy na urlop do ciepłych krajów są wśród gwiazd tak popularne, tylko aktorka i dziennikarz zaczęli swój wyjazd od tłumaczenia się internautom z tego, że są za granicą.

„Wyprzedzając niektóre komentarze... Tak, wiem, że jest pandemia. Tak, wiem, że sytuacja w kraju jest ciężka. Nie, nie ryzykuję niczyjego zdrowia ani życia – jestem ozdrowieńcem, mam wszystkie niezbędne badania, noszę maseczkę w miejscach publicznych, odkażam ręce przy każdej okazji, unikam zbędnych skupisk ludzkich, stosuję się do wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny” – napisała w swoim poście Joanna Koroniewska.

„Rozumiem, że na miejscu w Polsce pracownicy służby zdrowia walczą bohatersko z wirusem, bardzo ich heroizm szanuję i doceniam, ale nie za bardzo wiem, jakbym miała im bezpośrednio pomóc. Nie uważam, żeby mój wyjazd za granicę, planowany od wielu miesięcy, dawno opłacony, w jakikolwiek sposób kogokolwiek krzywdził czy świadczył o nieodpowiedzialności i braku solidarności” – dodała dalej.

Na podobne wyznanie w swoich social mediach zdecydował się także Maciej Dowbor.

„Hejterów pozdrawiam z miłością i adnotacją – nie oderwałem się od rzeczywistości, wiem, co się dzieje na świecie, a przede wszystkim w Polsce. I nie czuję, że robię coś złego, ani że kogokolwiek narażam. Jestem ozdrowieńcem, przebadanym na milion sposobów, trzymam się zasad, nie łamię prawa. Więc możecie sobie hejtować, ile Wam się podoba, ale jak to mawia Qczaj mam to w rzyci!!!” – zadeklarował dziennikarz.

Czytaj także: Siostra Victorii Beckham pracuje jako...

źródło:

Zobacz więcej