RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Dramatyczne zderzenie z sarną. Wpadła przez okno i zatrzymała się w bagażniku

Sarna wybiegła wprost przed samochód (fot. Policja)
Sarna wybiegła wprost przed samochód (fot. Policja)

Dramatyczny wypadek w województwie lubelskim. 42-latek potrącił sarnę, która wybiegła wprost przed samochód. Zwierzę wpadło do wnętrza, powodując u kierowcy obrażenia, a następnie przetoczyło się przez pojazd i zatrzymało się w bagażniku.

Nastolatek znęcał się nad psem. Sprawa wyszła na jaw przez przypadek

16-latek z Wrocławia odpowie przed sądem za bicie, kopanie i szarpanie swojego psa. Policjanci zatrzymali nastolatka zaraz po obejrzeniu filmu z...

zobacz więcej

Zderzenie miało miejsce w środę około godziny 18 w miejscowości Tarnawa Mała.

42–latek jechał samochodem z Biłgoraja do Lublina. W pewnym momencie wprost pod jego pojazd z lewej strony wbiegła sarna. W wyniku uderzenia pękła przednia szyba, a zwierzę wpadło do wnętrza, uderzając kierującego. Następnie sarna przetoczyła się przez pojazd i zatrzymała się w bagażniku.

Ranny kierowca sam zdołał wezwać pomoc. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jak ustalono, mężczyzna był trzeźwy.

Apel policji


Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności na drodze. Dzikie zwierzęta potrafią nagle wtargnąć na jezdnię, która przecina ich utarte ścieżki i trasy. Na skutek zderzenia ze zwierzętami zniszczeniom ulegają pojazdy, a podróżni odnoszą obrażenia.

Czytaj także: Sarna połamała nogę 24-latkowi. Chciał tylko pogłaskać

źródło:
Zobacz więcej