RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tragiczna śmierć Kasi Lenhardt. Sekcja zwłok polskiej modelki

Kasia Lenhardt miała popełnić samobójstwo. Kilka dni po rozstaniu (fot. arch.PAP/DPA)
Kasia Lenhardt miała popełnić samobójstwo. Kilka dni po rozstaniu (fot. arch.PAP/DPA)

Kasia Lenhardt nie żyje. Ciało byłej partnerki Jerome’a Boatenga zostanie poddane sekcji zwłok. Sprawą śmierci polskiej modelki zajęła się prokuratura w Berlinie.

Śmierć Kasi Lenhardt. Była partnerka Boatenga zabrała głos

Kilka dni temu w Berlinie zmarła polska modelka Kasia Lenhardt. Miała zaledwie 25 lat. Tragedia miała miejsce niedługo po tym, jak kobieta rozstała...

zobacz więcej

Kilkanaście dni temu media obiegła tragiczna informacja o samobójczej śmierci polskiej modelki Kasi Lenhardt. Ciało kobiety odnaleziono w jej mieszkaniu w Berlinie.

Śmierć Polki wywołała poruszenie. Zaledwie kilka dni przed tym zdarzeniem Lenhardt rozstała się z gwiazdą Bayernu Monachium Jeromem Boatengiem.

Prokuratura: będzie sekcja zwłok Kasi Lenhardt


W sprawie pojawiają się nowe okoliczności. Niemieckie media podają, że berlińska prokuratura zleciła wykonanie sekcji zwłok 25-latki. Pisze o tym serwis Promiflash. Prokuratura nie chce podawać więcej informacji.

Poruszające słowa matki Kasi Lenhardt. „Nasz żal jest nieskończony”

Śmierć 25-letniej modelki Kasi Lenhardt była wstrząsem dla jej bliskich i fanów. Stratę opłakuje matka modelki Adrianna. „Nasz żal jest...

zobacz więcej

„W związku ze śmiercią osoby, o której mowa, prokuratura w Berlinie rozpocznie śledztwo” – przekazali przedstawiciele prokuratury.

W ostatnich dniach niemiecki „Bild” ujawnił dokument zawarty między 25-latką a jej byłym partnerem Jeromem Boatengiem. W umowie Kasia Lenhardt zobowiązała się do milczenia na temat związku z obrońcą Bayernu. Podpisano ją na krótko przed tragiczną śmiercią Polki.

Modelka urodziła się w 1995 r. w Polsce, ale większość swojego zawodowego życia spędziła w Niemczech. To tam debiutowała w popularnym programie „Top Model”, w którym zajęła czwarte miejsce. Dzięki zdobytemu tam rozgłosowi zyskała dużą popularność; wystąpiła też w programach „Hell’s Kitchen” oraz „Models im Babygluck”.

źródło:
Zobacz więcej