RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

10-latka w ogłoszeniu poprosiła o subskrypcję kanału. Teraz jest gwiazdą internetu

Kanał dziesięciolatki obserwuje 43,5 tys. kont (fot. Shutterstock/NiP STUDIO)
Kanał dziesięciolatki obserwuje 43,5 tys. kont (fot. Shutterstock/NiP STUDIO)

10-letnia mieszkanka obwodu lwowskiego na Ukrainie wywiesiła na słupie ogłoszeniowym prośbę o oglądanie jej kanału na YouTube. W kilka dni prośba stała się wiralem, a liczba subskrybentów jej nagrań o zwierzętach wzrosła z kilku osób do kilkudziesięciu tysięcy.

Zagadka niebieskich psów. Zabiegły drogę kierowcy w Rosji

We własne zmysły mógł zwątpić kierowca, który w rejonie Dzierżyńska w Rosji napotkał watahę niebieskich psów. Jak się jednak okazało, z jego...

zobacz więcej

Nagrania młodej internautki poświęcone są zwierzętom, przede wszystkim kotu, czterem kurom i papudze.

Radio Swoboda zaznacza, że na początku stycznia jej kanał na YouTube – Pryroda TV – miał 9 subskrybentów. Dziewczynka chciała zwiększyć oglądalność – chociaż do tysiąca – i rozwiesiła razem z ojcem cztery ogłoszenia w swojej podlwowskiej wsi.

„Obserwujcie kanał Pryroda TV. Nagrywam tam ciekawe wideo. Zobaczycie tam taki obrazek z kwiatkami” – czytamy w ogłoszeniu napisanym odręcznym dziecięcym pismem, którego zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Oto najbogatszy pies na świecie. Odziedziczył po panu 5 mln dolarów [WIDEO]

Kot utknął na wysokim drzewie. Akcja ratunkowa trwała dwa dni

Kot z miejscowości Rajbrot w gminie Lipnica Murowana (woj. małopolskie) wymknął się z domu, wszedł na wysokie drzewo i tam utknął. Na pomoc...

zobacz więcej

Na zdjęcie przyczepionej do słupa prośby zareagowały tysiące internautów.

Obecnie kanał dziesięciolatki obserwuje 43,5 tys. kont. Najwięcej razy (174 tys.) zostało odtworzone wideo zatytułowane „Kot pobawił się z kurą”.

Dziewczynka dba o swoją anonimowość, nie pokazuje się w kadrze. Odmówiła też Radiu Swoboda komentarza i zdjęć, bo uważa, że popularne są jej zwierzęta, a nie ona.

Zobacz także: Świstak z niezwykłą dokładnością przewiduje nadejście wiosny. Co wieszczy Tymko III? 

źródło:

Zobacz więcej