RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Diament w czole to za mało. Raper ma kolejny szalony pomysł

Lil Uzi Vert i diament wart 24 mln dolarów (fot. Instagram/liluzivurt)
Lil Uzi Vert i diament wart 24 mln dolarów (fot. Instagram/liluzivurt)

Gdy kupił wart 25 miliony dolarów diament zapowiedział, że wszczepi go sobie w czoło. Choć niemal wszyscy uznali to za żart, raper Lil Uzi Vert zrealizował swój szalony pomysł. To jednak nie koniec pomysłów amerykańskiego artysty. Teraz planuje wszczepić sobie do mózgu czip Neuralink, czyli słynnej firmy najbogatszego człowieka na świecie Elona Muska.

Raper jak superbohater z komiksów. Na czole ma ogromny kamień

Lil Uzi Vert słynie z zamiłowania do biżuterii. I ma to wypisane na twarzy – dosłownie! Piosenkarz wszczepił sobie w czoło ogromny różowy diament....

zobacz więcej

Symere Woods – bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko rapera – kupił ponad 10-karatowy diament od znanego nowojorskiego jubilera Elliota Avianne'a, który jest ulubieńcem amerykańskich raperów.

Diament wart 24 mln dolarów


Muzyk twierdzi, że ten kamień jest więcej wart niż jego dom i wszystkie jego samochody, dlatego uznał, że umieszczenie tak drogocennego kamienia w sygnecie byłoby niebezpieczne – bałby się, że go zgubi. Woli pilnować go jak oka w głowie, więc uznał, że będzie go nosił na swoim czole.


Teraz raper ujawnił, że planuje wszczepić sobie czip do mózgu.

Elon Musk podał termin, gdy człowiek stanie na Marsie. Mówił też o czipach w mózgu

Najbogatszy człowiek na świecie Elon Musk twierdzi, że za kilka lat człowiek stanie na Marsie. Mówi, że przyszłość to kolonizacja planet....

zobacz więcej

Raper chce mieć w mózgu czip od Elona Muska


Chodzi o produkt firmy Neuralink, która zajmuje się opracowaniem interfejsu mózg-komputer.

Właściciel przedsiębiorstwa Elon Musk ogłosił w niedzielę kolejny sukces: dzięki podłączeniu do komputera mózgu małpy, zwierzę mogło grać w gry wideo.

Wcześniej implanty wszczepiono m.in. świni. Lil Uzi Vert napisał na Twitterze jedynie „Neuralink”, a na jego wpis odpowiedziała piosenkarka Grimes – prywatnie związana z Elonem Muskiem – proponując wszczepienie sobie czipów.

Ekpseryment możliwy już w 2022 roku


Raper od razu zadeklarował gotowość do przyjęcia implantów. Partnerka Muska w odpowiedzi wyjaśniła, że eksperymentalne wszczepienie czipu do mózgu człowieka będzie możliwe najwcześniej w 2022 roku, ale jeśli się powiedzie, to otrzymają „wiedzę bogów”. Zobacz także: Wystarczył jeden tweet Muska. Kryptowaluta bije rekordy

źródło:
Zobacz więcej