RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pobił seniora, bo zwrócił mu uwagę na brak maseczki. Groził mu nawet śmiercią

Rozpoznajesz go? (fot. Policja)
Rozpoznajesz go? (fot. Policja)

Policjanci z warszawskiego Mokotowa poszukują sprawcy pobicia starszego mężczyzny. Do incydentu doszło w sklepie. Pokrzywdzony zwrócił uwagę mężczyźnie, że nie ma maseczki. Dostał pięścią w twarz.

Makabryczna śmierć w Białymstoku. Kobieta potrącona w garażu

Do makabrycznego zdarzenia doszło w Białymstoku. Podczas parkowania auta do garażu kierowca potrącił kobietę. Zginęła na miejscu.

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło 21 grudnia około godz. 10.50 w jednym z marketów przy ulicy Batorego na warszawskim Mokotowie.

Do sklepu wszedł mężczyzna bez maseczki. Jeden z klientów zwrócił mu uwagę, że stwarza zagrożenie dla osób starszych. Mężczyzna uderzył 70-latka w twarz. Kiedy ten powiedział, że wezwie policję, agresor kopnął go i groził śmiercią. Starszy mężczyzna ma złamany nos.

– Z ustaleń policjantów wynika, że sprawca był wysoki, dobrze zbudowany, na twarzy miał zarost i okulary w białych oprawkach. W dniu zdarzenia ubrany w ciemne spodnie, ciemną, dłuższą kurtkę i czapkę typu kaszkiet – przekazał podkom. Robert Koniuszy z KRP II.

Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę lub wie, gdzie może przebywać, powinien skontaktować się z policją przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 28, lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

źródło:
Zobacz więcej