RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Wróciła z tropików, nie odbyła kwarantanny? W internecie burza po wpisach celebrytki

Kurdej-Szatan, która przeważnie bardzo chętnie wchodzi w polemikę w komentarzach pod swoimi zdjęciami, tym razem nie zabrała głosu (fot. arch.PAP/W.Olkuśnik)

Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny wzbudziła nie lada zamieszanie. Celebrytka wróciła właśnie z pobytu na Zanzibarze, o czym zdążyła się pochwalić w mediach społecznościowych. Fani od razu wyłapali, że celebrytka powinna teraz przechodzić kwarantannę, a nie spacerować po parku, co widzimy na jednej z umieszczonych fotografii.

Poparła aborcję i kolęduje. Fani krytykują Kurdej-Szatan za hipokryzję. Mocne komentarze

Aktorka i prezenterka telewizyjna Barbara Kurdej-Szatan zdecydowanie wyrażała swoje poparcie dla strajków aborcyjnych. W święta Bożego Narodzenia...

zobacz więcej

10 stycznia Kurdej-Szatan umieściła na Instagramie zdjęcie z wakacji na Zanzibarze. Na zdjęciu widzimy gwiazdę kilku reklam telewizyjnych, spacerującą po plaży z dziecięcym wózkiem.

Zdjęcie z początku wzbudziło pozytywne komentarze, po czym okazało się, że nie powstało przypadkowo. Aktorka miała dostać wynagrodzenie za umieszczenie fotografii konkretnego wózka w swoich social mediach.

Kilka dni później na profilu celebrytki pojawiły się fotografie już z Polski. Internauci w komentarzach od razu wychwycili, że ich bohaterka powinna odbywać kwarantannę po powrocie do kraju.

„U mnie rozpoczęła się era szofera. Mąż wyjechał na próby do Łodzi. Będzie tam siedział od poniedziałku do piątku codziennie, a ja wożę dzieci. Do szkoły, ze szkoły, na zajęcia, do lekarza, wte i wewte – narzeka w sieci aktorka.

Kurdej-Szatan o protestach aborcyjnych: Nie byłyśmy tam przeciwko Bogu, a przeciw innym ludziom

„Kobiety na strajku nie były przeciw Bogu, tylko w walce o siebie przeciw innym ludziom, którzy wysługują się Bogiem i traktują wiarę i Kościół...

zobacz więcej

„VIP-ów kwarantanna nie obowiązuje”. „Moja znajoma właśnie wróciła, ma 10-dniową kwarantannę i siedzi, więc to jest świetne, że jeden musi, drugi nie” – to dwa z najbardziej łagodnych wpisów.

Kurdej-Szatan, która przeważnie bardzo chętnie wchodzi w polemikę w komentarzach pod swoimi zdjęciami, tym razem nie zabrała głosu.

W środowe popołudnie po kilku dniach w przerwy na profilu Kurdej-Szatan pojawiła się kolejna fotografia. Tym razem celebrytka sfotografowała się ze swoim kilkumiesięcznym synkiem. „Yhm ocieplanie wizerunku czas zacząć. Nie z nami te numery” – napisał internauta.

źródło:
Zobacz więcej