RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Śmieciarka przygniotła mężczyznę do słupa. Interweniował śmigłowiec LPR-u

Poszkodowany jest w ciężkim stanie (fot. Policja)
Poszkodowany jest w ciężkim stanie (fot. Policja)

Myszkowscy policjanci (woj. śląskie) wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Ceramicznej w Myszkowie. Przygnieciony przez śmieciarkę do słupa energetycznego 58-latek w stanie ciężkim został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

Chciał ukraść ukradzione auto. Trafił do aresztu

26-latek chciał ukraść auto, ale wpadł w ręce policjantów. Jak się okazało, ten samochód był wcześniej ukradziony w Niemczech – przekazała...

zobacz więcej

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w poniedziałek około godz. 14.30 na ul. Ceramicznej w Myszkowie.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca ciężarowej śmieciarki marki Scania, wykonując manewr cofania, nie zachował odpowiedniej ostrożności, w wyniku czego najechał tyłem na słup energetyczny, przygniatając do niego swojego 58-letniego współpracownika.

Ranny mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Okoliczności i przyczyny tego wypadku badają myszkowscy śledczy.

Zobacz także: Napad z bronią na sklep w Bydgoszczy. Policja szuka tego mężczyzny [WIDEO]

źródło:
Zobacz więcej