RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Utrudnienia na warszawskiej Pradze. Autobus wpadł w dziurę

Autobus linii 135 wpadł w dziurę w jezdni, która pojawiła się na ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Nikomu nic się nie stało – powiedziała Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Awaria elektrociepłowni w Warszawie. Zakład wydał komunikat

Po czwartkowej awarii produkcja ciepła w stołecznej Elektrociepłowni Żerań została w piątek rano przywrócona do normy. Jak informuje właściciel...

zobacz więcej

Jak przekazała Edyta Adamus, do zdarzenia doszło w piątek około godz. 6 rano. – Autobus zapadł się w jezdnię – powiedziała.

Utrudnienia


Podała, że w asfalcie pojawiły się dwie wyrwy: jedna na metr kwadratowy, druga na dwa metry kwadratowe. – Trzeba się spodziewać utrudnień w tym miejscu – zaznaczyła.

Dodała, że w nikomu nic się nie stało.

Jezdnia ulicy Jagiellońskiej - między ul. Marcinkowskiego, a Kępną - jest wyłączona z ruchu. Służby odholowują samochody, które mogą przeszkadzać w prowadzeniu prac naprawczych. Z kolei piesi bez problemu mogą dojść do swoich posesji, ponieważ chodnik nie został wyłączony z ruchu.

O utrudnieniach informuje też na swojej stronie internetowej  Zarząd Transportu Miejskiego. „Z powodu awarii ciepłowniczej na ul. Jagiellońskiej na wysokości posesji nr 2, autobusy linii 135 w obu kierunkach zostały skierowane na trasę objazdową” – napisał ZTM. Autobusy te w kierunku pl. Hallera jadą ulicami Targową i Zamoyskiego, a w kierunku PKP Olszynka Grochowska – Targową, Kłopotowskiego do ul. Targowej i dalej właściwą trasą.

Czytaj także: „To zbyt niebezpieczne”. W Ask znów osunęła się ziemia, przerwano poszukiwania 

źródło:

Zobacz więcej