RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

COVID-19: Szefowa TVN Katarzyna Kieli zaszczepiona poza kolejnością

Katarzyna Kieli (fot. Marek Wiśniewski/Forum)
Katarzyna Kieli (fot. Marek Wiśniewski/Forum)

Wśród osób zaszczepionych na WUM poza kolejnością jest też Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzający Discovery EMEA – podaje portal wPolityce.pl.

Lista zaszczepionych na WUM. Są kolejne nazwiska, to znani biznesmeni

Irena Eris i Henryk Orfinger – to kolejne osoby, które przyjęły poza wyznaczoną kolejnością szczepionkę przeciw COVID-19 na WUM – przekazał portal...

zobacz więcej

Jak twierdzi portal, Katarzyna Kieli została zaszczepiona wraz z innymi celebrytami w Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Redakcja portalu tvp.info zwróciła się w tej sprawie z pytaniami do grupy Discovery. Kiedy uzyskamy odpowiedź, opublikujemy ją.

To nie jedyna osoba, związana z TVN, która miała przyjąć szczepionkę poza kolejnością. Wcześniej informowano już, że dawkę szczepionki na COVID-19 przyjął też jeden z założycieli TVN Mariusz Walter, dyrektor programowy TVN Edward Miszczak i jego partnerka, aktorka Anna Cieślak.

Celebryci, którzy szczepili się w WUM, nie byli uprawnieni do szczepienia przeciw COVID-19 zgodnie z kolejnością opisaną w Narodowym Programie Szczepień. RMF FM donosi, że poza kolejnością w Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zostało zaszczepionych co najmniej kilkadziesiąt osób.

Jak informował minister zdrowia, osoby zaszczepione poza kolejnością zostały do nich zakwalifikowane jako personel niemedyczny.

źródło:
Zobacz więcej