RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Jest data premiery serialowej kontynuacji „Milczenia owiec”

„Clarice” to tylko jedyna z produkcji zapowiedzianych przez CBS (fot. PAP/DPA)

Stacja CBS ogłosiła właśnie swoje plany na przyszły rok. Wśród zapowiedzianych premier jest m.in. oczekiwana przez fanów serialowa kontynuacja „Milczenia owiec”. Serial „Clarice” zadebiutuje na antenie CBS 11 lutego. W roli tytułowej agentki FBI Clarice Starling wystąpiła w nim Rebecca Breeds.

Powstanie gra komputerowa, która opowie o młodych latach Jamesa Bonda

Choć najnowszy film o przygodach agenta 007 Jamesa Bonda „Nie czas umierać” miał trafić do kin w kwietniu tego roku, pandemia COVID-19 sprawiła, że...

zobacz więcej

Wraz z ogłoszeniem daty premiery serialu „Clarice” opublikowane zostało również pierwsze zdjęcie jego bohaterki oraz krótki teaser, w którym można zobaczyć charakterystyczny motyw ćmy znany z książki Thomasa Harrisa „Milczenie owiec” i jej oscarowej ekranizacji wyreżyserowanej przez Jonathana Demme.

Nieznana historia agentki FBI


W serialu „Clarice” zaprezentowana zostanie nieznana dotąd osobista historia agentki FBI Clarice Starling, która wraca do służby rok po wydarzeniach z „Milczenia owiec”.  Jest rok 1993, a męstwo wybitnej agentki przyciąga do niej kolejnych szaleńców, którzy chcą wykorzystać jej wrażliwość.

Jej skomplikowana osobowość bierze się z wyzwań, jakie postawiło przed nią dzieciństwo. W końcu jednak zacznie odnajdywać swoje miejsce w świecie rządzonym przez mężczyzn. Jednocześnie ucieknie od demonów przeszłości, które dręczyły ją przez całe życie – czytamy w oficjalnym opisie serialu.

Obok Rebeki Breeds w serialu „Clarice” wystąpią również Michael Cudlitz jako Paul Krendler, Lucca de Oliveira jako Tomas Esquivel, Kal Penn jako Shaan Tripathi, Nick Sandow jako agent Clarke, Devyn Tyler jako Ardelia Mapp oraz Marnee Carpenter jako Catherine Martin.

Widzowie „Mandaloriana” poznali imię Baby Yody

Wyemitowany w piątek 27 listopada piąty odcinek drugiego sezonu „The Mandalorian” przyniósł jedną z najbardziej wyczekiwanych informacji związanych...

zobacz więcej

„Clarice” to tylko jedna z produkcji zapowiedzianych przez stację CBS. Kolejnym serialem, który pojawi się na jej antenie będzie „The Equalizer” z Queen Latifah w roli tytułowej.

Serial jest oparty na motywach filmu „Bez litości” z Denzelem Washingtonem (ten z kolei został oparty na motywach serialu telewizyjnego). Swoją premierę będzie on miał po przyszłorocznym meczu o puchar Super Bowl.

41. sezon „Ryzykantów”


W przyszłym roku stacja CBS pokaże również kolejny sezon swojego hitowego reality–show „The Amazing Race” oraz kontynuację innego reality show „Tough As Nails”, który latem podbił serca amerykańskiej widowni. Zajmą one miejsce legendarnego programu „Ryzykanci”; jego kolejny, 41. już sezon, wciąż czeka na realizację, którą uniemożliwił wybuch pandemii COVID–19. 

źródło:

Zobacz więcej