RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zwłoki kobiety w parku w Łodzi. Policja prosi o pomoc

Ciało było przykryte liśćmi (fot. Shutterstock/dies-irae)

W Parku na Zdrowiu w Łodzi znaleziono nad ranem zwłoki 57-latki. Kilka godzin wcześniej kobieta wyszła z psem na spacer. Ponieważ nie wracała, jej zaginięcie zgłosił na policję mąż – poinformowała rzeczniczka łódzkiej policji Joanna Kącka.

Skrępowane ciało poszukiwanej znaleziono w kompostowniku. Zatrzymano syna 64-latki

Makabryczne odkrycie w Bielawie (woj. dolnośląskie). Na terenie działek, w kompostowniku, znaleziono skrępowane ciało 64-latki. Zatrzymano syna...

zobacz więcej

Jak wyjaśnił rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania, ze wstępnych ustaleń wynika, że 57-latka wyszła z domu z psem z osiedla Teofilów w piątek około godz. 18.

Około godz. 19.30 błąkające się zwierzę odnalazły przygodne osoby, które udały się z psem do weterynarza. Po czipie odnaleziono miejsce zamieszkania jego właścicieli. W mieszkaniu był mąż kobiety, który – jak się okazało – zgłosił już policji zaginięcie żony. Rozpoczęto poszukiwania.

Jak poinformował Krzysztod Kopania, ciało 57-latki odnaleziono ok. godz. 5 w sobotę rano w Parku na Zdrowiu, pomiędzy al. Unii a ul. Konstantynowską. Było przykryte liśćmi.

Zdaniem prokuratury prawdopodobnie doszło do zbrodni zabójstwa. Trwają poszukiwania sprawcy. Śledczy proszą osoby, które może coś widziały, posiadają wiedzę, która może pomóc w wyjaśnieniu sprawy o kontakt z policją.

źródło:

Zobacz więcej