RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Zróbcie coś z tym”. Spurek oburzona, że w TOK FM wystąpili sami mężczyźni

Spurek mówi, że TOK FM to jej pierwsze radio informacyjne (fot. Forum)

Europosłanka Sylwia Spurek wyraziła swoje rozczarowanie faktem, że w jednym z programów w radiu TOK FM wystąpili sami mężczyźni. „Może w czasach, kiedy odbiera nam się prawa, powinno nas być w mediach więcej? Droga Redakcjo, zróbcie coś z tym” – skrytykowała stację na Twitterze.

Spurek zadeklarowała, że TOK FM to jej pierwsze radio informacyjne. Nie ukrywa jednak rozczarowania, że w jednym z programów było „pięciu panów plus prowadzący mężczyzna i zero kobiet”.

Jej wpis był szeroko komentowany. „Może Panie z Pani kręgów towarzysko-politycznych nie mają zbyt wiele mądrego do powiedzenia. Nie pomyślała Pani o tym” – napisał Piotr Woyciechowski, były wiceprzewodniczący komisji likwidacyjnej WSI. „Parytety w wywiadach!” – skomentował z kolei wpis europosłanki szczeciński radny PiS Dariusz Matecki.

„Kiedy pani zrozumie, że płeć nie stanowi o wszystkim. Taka z pani damska szowinistka” – stwierdził jeden z internautów. „To niech Pani słucha audycji, które prowadzą kobiety” – czytamy w innym komentarzu. Czytaj także: Spurek chce zmiany traktatów Unii. „Jestem za rozszerzeniem kompetencji UE”

źródło:
Zobacz więcej