1 nowa wiadomość

Dramat Lecha. Gol w ostatniej minucie odbiera marzenia

Standard Liege i Lech Poznań(fot. PAP/EPA/JULIEN WARNAND)

Porażka na własne życzenie. Lech Poznań, choć przez większą część drugiej połowy grał w liczebnej przewadze, przegrał 1:2 ze Standardem Liege. Jedyną bramkę dla poznaniaków strzelił Mikael Ishak. Decydujący gol padł w ostatniej minucie doliczonego czasu.

Nie musisz odswieżać strony.
Relacja live odświeża się automatycznie.
22:57 26.11.2020
Porażka Lecha oznacza praktyczny koniec marzeń o awansie do fazy pucharowej. W drugim meczu grupy D Rangersi zremisowali 2:2 z Benfiką Lizbona. Po czterech kolejkach Szkoci i Portugalczycy mają siedem punktów. O cztery więcej niż Lech i Standard.
22:54 26.11.2020
Koniec meczu. Standard po golu w ostatniej minucie wygrywa z Lechem 2:1.
22:53 26.11.2020
90. minuta. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry gospodarze strzelają gola. Po dośrodkowaniu Jansa piłkę głową do siatki kieruje Laifis.
22:34 26.11.2020
75. minuta. Siły wyrównane. Drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę dostaje Crnomarković.
22:32 26.11.2020
72. minuta. Rzut wolny dla Lecha. Z 25 metrów strzela Moder. Piłkę odbija ręką stojący w murze Bojelvić. Kolejny rzut wolny poznaiacy wykonują niemal z linii pola karnego. Strzał Modera trafia w mur.
22:23 26.11.2020
63. minuta. Krótko z prowadzenia cieszył się Lech. Tiba traci piłkę w środku pola. Z narożnika pola karnego strzela Balikwisha, Bednarek odbija piłkę przed siebie, a w bramce umieszcza ją wprowadzony w drugiej połowie Tapsoba.
22:20 26.11.2020
61. minuta. Gol dla Lecha! Pucharcz przechwycił piłkę pod polem karnym Standardu, podał do Ishaka, który mocnym strzałem w krótki róg dał gościom prowadzenie.
22:19 26.11.2020
60. minuta. Nieatakowany Cimirot wdarł się w pole karne Lecha. Jego uderzenie odbił Bednarek. Chwilę później Gavary próbował zza pola karnego. Nieskutecznie.
22:16 26.11.2020
56. minuta. Ładne akcje Lecha. Dośrodkowaniom poznaniaków brakuje jednak precyzji.
22:11 26.11.2020
52. minuta. Lech odważniej zaczął drugą połowę. Grający w osłabieniu gospodarze cofnęli się do obrony. Na razie „Kolejorz” nie stworzył żadnej okazji pod bramką Belgów.
22:04 26.11.2020
46. minuta. Początek drugiej połowy.
21:50 26.11.2020
Koniec pierwszej połowy. Lech został kompletnie zdominowany przez Standard. Na szczęście, gospodarze nie mają najlepiej wyregulowanych celowników. Do przerwy w Liege mamy bezbramkowy remis.
21:49 26.11.2020
45. minuta. Druga żółta i w efekcie czerwona kartka dla Oulare’a. Standard całą drugą połowę będzie grał w dziesiątkę.
21:48 26.11.2020
45. minuta. Ishak przechwycił piłkę na połowie Standardu. Przepchnął się w okolice pola karnego, oddał strzał, ale jego uderzenie minęło bramkę gości.
21:42 26.11.2020
41. minuta. Świetna szansa przed Standardem. Bierna postawa stoperów „Kolejorza”, którzy nie zauważyli wybiegającego im zza pleców Lestienne’a. Na szczęście piłkarz gospodarzy nie przeciął dośrodkowania i Bednarek złapał piłkę.
21:33 26.11.2020
32. minuta. Oulare próbował przewrotką zaskoczyć Bednarka. Piłka przeleciała obok bramki. Standard nadal dominuje. Lech ma problemy z przekroczeniem połowy.
21:19 26.11.2020
17. minuta. Niezła kontra Lecha. Ishak jest jednak na spalonym.
21:18 26.11.2020
16. minuta. Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Skóraś stracił piłkę na własnej połowie. Lestienne podał do Faia, który znalazł się w dobrej okazji do strzelenia gola. Strzał czarnoskórego zawodnika odbił Bednarek.
21:07 26.11.2020
5. minuta. Początek meczu dla gospodarzy, którzy starają się grać wysokim pressingiem. Na razie jednak Standard ani razu nie zagroził bramce polskiej drużyny.
21:01 26.11.2020
Początek meczu w Liege.
19:49 26.11.2020
Znamy już skład, w jakim poznaniacy wystąpią w dzisiejszym meczu. Alana Czerwińskiego zastąpił na boku obrony Bogdan Butko. Do Belgii nie pojechali kontuzjowani Jakub Kamiński i Mohammad Awwad.