RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Makabryczne odkrycie strażaków. Mężczyzna miał odgryzioną głowę

Ciało zostanie przekazane na sekcję zwłok (fot. Facebook/OSP KSRG Ruda Maleniecka)

Makabrycznego odkrycia dokonali strażacy w Młotkowicach w gminie Ruda Maleniecka. W jednym z domów znajdowało się rozczłonkowane ciało mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji miał odgryzioną głowę.

Makabryczne odkrycie na podwórku. Rozszarpane ciało kobiety

Makabrycznego odkrycia dokonano w miejscowości Nielisz pod Zamościem. Na podwórku leżało ciało starszej kobiety rozszarpane przez psy. Śledczy...

zobacz więcej

We wtorek wieczorem po godzinie 21 córka 48-letniego mężczyzny zaalarmowała policję , że od kilku dni nie ma kontaktu z jej ojcem. Na miejsce przyjechali funkcjonariusze i strażacy.

Po posesji biegał duży pies, prawdopodobnie amstaff . Strażakom udało się uspokoić zwierzę. Weszli do mieszkania.

– W środku znaleźliśmy mężczyznę. Po ocenie okazało się, że nie można prowadzić czynności ratowniczych, ponieważ zwłoki są w takim stanie, że nie ma to już po prostu sensu – powiedział st. kpt. Mariusz Czapelski, oficer prasowy PSP w Końskich.

Policja poinformowała tylko, że ciało jest „niekompletne”. Jak podaje TVP3 Kielce, nieoficjalnie wiadomo, że 48-latek miał odgryzioną głowę i rękę.

„Taki kawał psa”


O, taki był, kawał psa to był. Dzieci to się bały, ja to też się go bałam – opowiada jedna z mieszkanek miejscowości.

Sąsiadka tragicznie zmarłego mężczyzny opowiada, że mieszkańcy nie widywali go od pewnego czasu.

– Na pewno był chory, ledwo chodził, potem go nie było widać. Z tydzień go już nie było widać, światło się nie świeciło… Wiadomo, teraz zimno jest, powinno się palić w piecu, a tam ani dym z komina, ani nic – potwierdza sąsiadka zmarłego.

– Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która odpowie na pytanie, co było bezpośrednią przyczyną zgonu mężczyzny. Pies został przekazany do lokalnego schroniska – powiedziała st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP w Końskich. Sekcja zwłok ma się odbyć w czwartek.

Przeczytaj też: Makabryczne odkrycie na dnie sadzawki
Pies trafił do schroniska (fot. Facebook/OSP KSRG Ruda Maleniecka)

źródło:
Zobacz więcej