RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Starsza kobieta zagryziona przez psy. Jej syna zatrzymała policja

Prawdopodobnie mężczyzna nie zamknął furtki (fot. Shutterstock/Victoria Antonova)

Zatrzymano syna 76-letniej kobiety, którą prawdopodobnie zagryzły dwa owczarki w gminie Nielisz na Lubelszczyźnie. Mężczyzna był właścicielem psów.

Makabryczne odkrycie na podwórku. Rozszarpane ciało kobiety

Makabrycznego odkrycia dokonano w miejscowości Nielisz pod Zamościem. Na podwórku leżało ciało starszej kobiety rozszarpane przez psy. Śledczy...

zobacz więcej

– Mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie będzie przesłuchany. Prokurator zdecyduje, czy i jakie przedstawi mu zarzuty – powiedziała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło.

Ciało kobiety na podwórku znalazł w niedzielę jej syn, który zawiadomił policję. Podczas oględzin na ciele zmarłej 76-latki stwierdzono liczne rany szarpane, przypominające rany po ugryzieniach. Zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji. – Wstępne ustalenia sekcji zwłok wskazują, że zgon nastąpił prawdopodobnie z powodu wykrwawienia – powiedziała Krukowska-Bubiło.

Jak wstępnie ustaliła policja, syn, który mieszka na sąsiedniej posesji, odwiedził matkę na dzień przed znalezieniem ciała. Między ich posesjami, które są ogrodzone, jest furtka, która prawdopodobnie została niedomknięta i przez nią na posesję kobiety mogły wydostać się psy – dwa owczarki niemieckie – należące do syna 76-latki. – Wszystkie okoliczności tej tragedii będą wyjaśniane podczas prowadzonego śledztwa – podkreśliła Krukowska-Bubiło.

Przeczytaj też o śmierci 17-letniej dziewczyny, którą pobił brat.

źródło:
Zobacz więcej