RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Anita Włodarczyk pokazała, jak wygląda jej kwarantanna

Włodarczyk odbywa 7-dniową kwarantannę w hotelu (fot. Dominika Zarzycka/NurPhoto via Getty Images)

Anita Włodarczyk doleciała już do Kataru, ale siedem kolejnych dni spędzi w hotelowym pokoju na kwarantannie. Czołowa polska lekkoatletka pokazała, że kwarantanna wcale nie musi być nudna i można ją dobrze spożytkować.

Koronawirus. Rekordowa liczba zakażonych w Premier League

W ostatnim tygodniu stwierdzono 16 zakażeń koronawirusem wśród piłkarzy lub członków sztabu w angielskiej ekstraklasie. To rekord Premier League....

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

Anita Włodarczyk rozpoczęła pracę z nowym szkoleniowcem, Ivicą Jakieliciem, który od sześciu lat jest związany z Aspire Academy w Dosze. Z tego powodu polska lekkoatletka udała się właśnie do Kataru, by rozpocząć przygotowania do Igrzysk Olimpijskich pod wodzą nowego trenera.

Przymusowa kwarantanna


Polska lekkoatletka po wylądowaniu w Katarze musiała od razu zostać skierowana na siedmiodniową kwarantannę w hotelu. Jak przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, nie będzie mogła wyjść z pokoju ani otworzyć okna. Catering będzie dostarczany do pokoju. „Trener zadbał o to, abym mogła w pokoju trenować, dostarczając do hotelu przeznaczonym na kwarantanne przed przylotem potrzebny mi sprzęt. Nigdy w pokoju nie trenowałam, więc nowe okoliczności , nowe bodźce i, jak widzicie wszystko można, trzeba tylko chcieć” – napisała we wpisie.

Dodała, że test, który musiała wykonać po przylocie do Dohy, wyszedł negatywny. Kolejny będzie musiała wykonać za kilka dni. „Jak wyjdzie negatywny, to wracamy do normalności” – skomentowała.

źródło:
Zobacz więcej