RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Faworyt „The Voice of Poland” ma koronawirusa. Nie zaśpiewa w finale

Michał Matuszewski (fot. TVP)

W najbliższą sobotę startują odcinki finałowe 11. edycji programu „The Voice of Poland”. Nie zobaczymy w nich jednak Michała Matuszewskiego, uczestnika z drużyny, którą opiekuje się Urszula Dudziak. Wykryto u niego koronawirusa.

„The Voice of Poland”: Justyna Steczkowska wraca do programu jako gość

Już w najbliższą sobotę, w pierwszym odcinku finałowym tej edycji „The Voice of Poland”, pojawi się była trenerka tego muzycznego show Justyna...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

Michał Matuszewski to jeden z faworytów tej edycji. Już podczas Przesłuchań w Ciemno, kiedy zaśpiewał utwór „Zacznij od Bacha” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, był uznawany za jednego z najpoważniejszych pretendentów do tytułu Najlepszego Głosu w Polsce 11. edycji „The Voice of Poland”.

Po spektakularnych występach w Bitwach i w Nokaucie, Michałowi udało się zakwalifikować do odcinków finałowych. Szanse na zwycięstwo odebrał mu jednak koronawirus. W związku z zakażeniem Michał nie mógł wziąć udziału w nagraniach pierwszego finałowego odcinka.

Zgodnie z regulaminem do programu wróciła osoba z drużyny Urszuli Dudziak, która jako ostatnia odpadała w etapie Nokaut. Na miejsce Michała została przywrócona 17-latka z Woźnik pod Częstochową – Martyna Zygadło.

Nie żyje uczestniczka „The Voice Kids”. Miała zaledwie 16 lat

Zmarła uczestniczka niemieckiej edycji „The Voice Kids”, 16-letnia Grace Mertens. Nastolatka miała guza mózgu, z którym walczyła kilka lat. Grace...

zobacz więcej

Michał Matuszewski wychował się w Bieszczadach. Obecnie mieszka w Krakowie, gdzie pracuje jako muzykoterapeuta w Domu Pomocy Społecznej i prowadzi zajęcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

Za pośrednictwem muzyki Michał buduje ze swoimi podopiecznymi nić zaufania, dzięki której ludzie zaczynają się otwierać i rozmawiać. Jego występy z Przesłuchań w Ciemno tylko na YouTube wyświetlono dotychczas ponad milion razy.

Pierwszy finałowy odcinek już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2. Z programem pożegnają się cztery osoby, po jednej z każdej drużyny. O tym, kto odpadnie, zadecydują trenerzy.

źródło:

Zobacz więcej