RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Odtwórca roli w kultowym serialu przypuszcza, że ma koronawirusa. Ponownie

„Nie jestem pewien, co mi dolega” (fot. Pablo Cuadra/WireImage/Getty)

Charlie Hunnam, brytyjski aktor znany z serialu „Synowie Anarchii” oraz filmów „Dżentelmeni” i „Hooligans” wyznał w talk-show Jimmiego Kimmela, że chorował na koronawirusa na początku roku. Mało tego, podejrzewa, że znów mógł zakazić się COVID-19.

Znany aktor: Ojciec zmarł kochając się z naszą matką. Przewidział taką śmierć

Ojciec Matthew McConaughey'a zmarł w trakcie stosunku seksualnego ze swoją żoną i matką znanego aktora. Mężczyzna przewidział własną śmierć –...

zobacz więcej

Charlie Hunnam wystąpił w amerykańskim programie telewizyjnym „Jimmy Kimmel Live”, udzielając wywiadu online. Przyczynkiem do rozmowy był najnowszy film z jego udziałem – „Jungleland”, który jest opowieścią o świecie nielegalnych walk bokserskich na gołe pięści. Produkcja wchodzi właśnie na platformy streamingowe.

Na początku wywiadu Jimmy Kimmel zapytał Hunnama o jego zdrowie. Aktor stwierdził, że ostatnio czuje się nie najlepiej. – Nie jestem pewien, co mi dolega. Mam uporczywą gorączkę, suchy kaszel, jestem trochę zmęczony, więc... to może być COVID-19 – przyznał. Dodaje, że jest zdezorientowany, bo kilka dni wcześniej zrobił sobie szybki test na koronawirusa i otrzymał wynik negatywny.

Jak zdradził, już raz zmagał się z koronawirusem – na samym początku pandemii. Wówczas przez 10 dni nie miał węchu i smaku. Zorientował się, że coś jest nie tak, kiedy rano, parząc kawę, nie poczuł jej zapachu. Teraz, jak mówi, czuje się inaczej, jakby dokuczała mu grypa.

Hunnam byłby zdziwiony, gdyby znów padł ofiarą COVID–19. – Od sześciu miesięcy nie wychodziłem z domu, oprócz jednej wizyty z nowym kotem u weterynarza – stwierdził. Przyznał, że jest osobą odczuwającą lęk przed zanieczyszczeniami i bakteriami, a co za tym idzie, co chwilę myje ręce. Zdaje sobie jednak sprawę, że z powodu przesadnego dbania o higienę, może mieć słabszy układ odpornościowy.

źródło:

Zobacz więcej