RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Strzelanina w szpitalu. Są ofiary

Wszczęto śledztwo w sprawie tragedii (fot. Pexels)

Dwie osoby zginęły w strzelaninie w szpitalu w amerykańskim stanie Virginia. Media nie informują, co się stało ze sprawcą.

Wybory w USA. Sieć marketów wycofuje z półek broń

Walmart, amerykański gigant handlu detalicznego, wycofał ze sklepowych półek broń i amunicję. To zapobiegawczy krok przed ewentualnymi niepokojami...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 9.15 czasu lokalnego na czwartym piętrze szpitala Spotsylvania Regional Medical Center w mieście Fredericksburg. Kpt. Elizabeth Scott z biura szeryfa hrabstwa Spotsylvania przekazała telewizji WTVR, że wszczęto śledztwo w sprawie strzelaniny.

„Personel medyczny natychmiast zadzwonił na numer alarmowy 911” – poinformowała. „To odosobniony incydent, do którego doszło w sali pacjentów. Są dwie ofiary śmiertelne” – wskazała.

Zmarli to starsze osoby, które najpewniej były ze sobą spokrewnione. Media nie precyzują, co się stało ze sprawcą, czy jest nią jedna z zabitych osób.

„Nie ma żadnego zagrożenia dla innych pacjentów ani personelu szpitala. Ustalamy tożsamość ofiar i okoliczności tragedii” – dodała Scott.

źródło:
Zobacz więcej