RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Szopy włamały się do banku

Zwierzęta przewróciły komputer i poczęstowały się puszką migdałowych ciastek (fot. PHS/SPCA)

Nietypowe zdarzenie w kalifornijskim banku. Para szopów włamała się do placówki. Zwierzęta przewróciły komputer i poczęstowały się puszką migdałowych ciastek. Prawdopodobnie weszły przez wentylację w suficie.

Przez przypadek kupił dodatkowy los na loterię. Wygrał 2 mln dolarów

Amerykanin ze stanu Michigan przez przypadek kupił dwa takie same losy na loterię i wygrał dwie nagrody w wysokości 1 mln dolarów – poinformowała...

zobacz więcej

Do incydentu doszło w banku Chase w Redwood City w Kalifornii (USA). Jeden z klientów, który wyciągał pieniądze z bankomatu, zauważył parę szopów. Sądził, że to maskotki. Dopóki nie zaczęły się poruszać.

Zwierzęta biegały po całym budynku. Zdewastowały komputery i zjadły migdałowe ciastka.

„Nie jest to codziennością, że organizacja zajmująca się zwierzętami zostaje wezwana, aby poradzić sobie z włamaniem do banku, ale ponieważ rabusie byli zamaskowanymi bandytami z dzikiej przyrody, rzeczywiście byliśmy odpowiednimi reagującymi” – powiedziała rzeczniczka Peninsula Humane Society i SPCA.

Zdaniem SPCA ​​szopy weszły po drzewie na dach, a następnie przedostały się przez kanały wentylacyjne banku. Organizacja sprawdziła, czy w wentylacji nie znajdują się inne zwierzęta.

źródło:
Zobacz więcej