RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

27-latek zaatakowany nożem. Nikt nie zna sprawcy

Sprawca ataku nie został zatrzymany, ani ustalony (fot. Shutterstock/Bogdan Vacarciuc)

Rodzina ofiary nożownika prosi internautów o pomoc w znalezieniu sprawcy. Do ataku doszło w nocy z soboty na niedzielę na obrzeżach dzielnicy Jaroty w Olsztynie. Policja potwierdza, że doszło do przestępstwa.

Ukradli walizki w pociągach. Rozpoznajesz ich?

Policja szuka sprawców kradzieży bagaży w pociągach. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w pociągu relacji Kielce-Lublin, kolejne – w pociągu relacji...

zobacz więcej

Rodzina ofiary poinformowała w mediach społecznościowych, że w nocy z 17 na 18 października między godz. 1 a 2 na ul. Krasickiego w Olsztynie zaatakował nożownik.

Oficer prasowy olsztyńskiej policji Rafał Prokopczyk potwierdził, że do takiego zdarzenia doszło. – Prowadzone jest w tej sprawie śledztwo – dodał.

Opinię publiczną o ataku nożownika poinformowała w mediach społecznościowych rodzina zaatakowanego.

„Ucierpiał Filip, lat 27. Brat, syn, ojciec, młody, pełen życia człowiek. Przyjął wiele ciosów nożem. Leży w szpitalu, jego stan jest ciężki. Jesteśmy wszyscy zszokowani i zrozpaczeni” – napisała w mediach społecznościowych krewna zaatakowanego mężczyzny.

Kobieta dodała, że rodzina przez wiele godzin bezskutecznie próbowała dodzwonić się do zaatakowanego, nie wiedząc, że ten w poważnym stanie przebywał w szpitalu.

Sprawca ataku nie został zatrzymany ani nawet zidentyfikowany. Rodzina zwróciła się do internautów z prośbą o pomoc.

„Jesteśmy to winni Filipowi i nam samym, by czuć się bezpiecznie w naszym mieście” – dodała autorka internetowego apelu o pomoc.

Z 17-18 października tego roku, czyli w nocy z soboty na niedzielę, 1:00 a 2:00 w tym miejscu na ul. Krasickiego ...

zestaw bitewny przez Środa, 21 października 2020


Rodzina do apelu o pomoc w ustaleniu nożownika dołączyła zdjęcia okolicy, w której doszło do zdarzenia. Znajduje się ono w pobliżu osiedla zwanego powszechnie w mieście „wioską Smerfów”.

źródło:

Zobacz więcej