RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Amerykański aktor Clark Middleton zmarł z powodu zakażenia wirusem

Ostatnio Clark Middleton występował w serialu „Amerykańscy Bogowie” (fot. Anna Webber/FilmMagic)

W wieku 63 lat zmarł amerykański aktor Clark Middleton. Znany był z ról w takich filmach jak „Blacklist”, „Birdman”, „Twin Peaks” czy „Kill Bill 2”. Informację o śmierci artysty potwierdziła magazynowi „Variety” jego żona Elissa. Middleton zmarł w niedzielę z powodu zakażenia wirusem Zachodniego Nilu.

Złe wiadomości dla fanów Bonda. Producenci przedstawili swój plan

Premiera nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda – „Nie czas umierać” – została przesunięta na 2021 rok. Zagrożonymi premierami w tym roku są także...

zobacz więcej

Artysta przez dziesięciolecia pracował z najlepszymi reżyserami jak Henry Bean, Ang Lee, Richard Linklater, Frank Miller, Robert Rodriguez czy Quentin Tarantino. Znany był także z występów na deskach teatrów w Nowym Jorku i Los Angeles.

„Clark odszedł 4 października w wyniku zarażenia się wirusem Zachodniego Nilu, na którego nie ma lekarstwa. Był piękną duszą, która przez całe życie walczyła z ograniczeniami, opowiadając się za osobami niepełnosprawnymi” – podkreśliła żona zmarłego aktora w oświadczeniu.

„Jestem szcześliwa myśląc o jego nowo odkrytej wolności i wiem, że będzie otoczony pięknymi duszami, które kochał, a które go poprzedziły” – dodała w poście na Facebooku.

źródło:
Zobacz więcej