RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Szukają mężczyzny, który w bikini jechał autobusem. Apel policji

Rozpoznajesz go? (fot. Policja)

Funkcjonariusze policji z Poznania poszukują mężczyzny, który podróżował jednym z miejskich autobusów. Sprawa dotyczy kierowania gróźb karalnych. Z informacji policji wynika, że poszukiwany miał na sobie bikini.

Planowali zamachy w Polsce, werbowali konwertytów. Tadżykowie deportowani

Po śledztwie ABW z Polski deportowano obywateli Tadżykistanu, którzy mogli prowadzić działanie o charakterze terrorystycznym – wynika z ustaleń...

zobacz więcej

Sprawę prowadzą funkcjonariusze z komisariatu Poznań – Jeżyce. Proszą o pomoc wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia.

Do zdarzenia doszło 9 sierpnia na przystanku autobusowym przy ul. Koszalińskiej. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Policja podaje, że tego dnia mężczyzna ubrany był w górną część stroju kąpielowego, czarne spodenki, a na pasie miał przypiętą saszetkę koloru niebieskiego. Podejrzewany jechał autobusem linii numer 195 w towarzystwie kobiety i mężczyzny od przystanku Krajenecka do przystanku Golęcińska.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub były świadkami tego zdarzenia, powinny skontaktować się z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 11/12 lub 112.

źródło:
Zobacz więcej