RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Rozbój w biały dzień. Napastnik groził kobiecie połamaniem kości [WIDEO]

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście szukają mężczyzny pokazanego na filmie oraz zdjęciach. Wszyscy, którzy go rozpoznają, proszeni są o kontakt z policjantami.

Rozbój na Mokotowie. Siedział na nim, przeciął ucho nożyczkami. Pomógł Gruzin

Na jednej z ulic warszawskiego Mokotowa doszło do rozboju. Dwóch młodych mężczyzn zaczepiło 20-latka, pytali go o pieniądze i nim zdążył...

zobacz więcej

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło 13 sierpnia 2020 r. około godz. 13:30 w Bydgoszczy na terenie Dworca PKP Bydgoszcz Wschód. Sprawca, grożąc użyciem siły i połamaniem kości, ukradł kobiecie pieniądze z portfela.

Poszukiwany to mężczyzna w wieku około 40 lat, ponad 190 cm wzrostu, dobrze zbudowany, mający krótkie, jasne włosy, oczy koloru niebieskiego. Ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem koloru niebieskiego z nieregularnymi wzorami, spodnie koloru granatowego, buty sportowe koloru czarnego z białymi elementami. Miał ze sobą torbę sportową. Na prawej kości piszczelowej były widoczne świeże rany, a na lewym kolanie miał opaskę.

Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 11 70, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 59/60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. Krz 3089/20.

źródło:
Zobacz więcej