RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Eurowizja Junior 2020. TVP pokazała tegoroczny spot

W TVP2 odbyła się premiera filmiku, który promuje 18. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2020, którego finał odbędzie się 29 listopada 2020 roku w Warszawie. Główną bohaterką spotu jest zwyciężczyni poprzedniej edycji – Viki Gabor. Organizatorami tego wydarzenia są Telewizja Polska oraz Europejska Unia Nadawców (EBU).

„Zostań gwiazdą Uzdrowiska”. TVP rozpoczyna casting do serialu

„Zostań gwiazdą Uzdrowiska” to specjalna akcja dla miłośników nowego serialu Telewizji Polskiej, który debiutował 31 sierpnia na antenie TVP2....

zobacz więcej

Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji Junior, podobnie jak wiele ważnych imprez rozrywkowych, z powodu pandemii koronawirusa będzie miał inną niż zwykle formułę. W trosce o bezpieczeństwo artystów wszystkie konkursowe występy odbędą się w studiu.

Koncert finałowy będzie transmitowany ze studia w Warszawie. Na miejscu będą zachowane konieczne procedury sanitarne: prezenterzy i obecni na miejscu członkowie ekipy będą zachowywać odstępy wymagane przez zasady dystansu społecznego, spełnione będą wszelkie wymagania dotyczące ochrony zdrowia obecnych na miejscu osób.

W tegorocznej edycji Eurowizji Junior wezmą udział wokaliści z Armenii, Białorusi, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Kazachstanu, Malty, Niemiec, Polski, Rosji, Serbii i Ukrainy.

Miłośnicy eurowizyjnych zmagań w oczekiwaniu na finał mogą od dziś oglądać spot promujący tegoroczną edycję wydarzenia. Filmik, który po raz pierwszy pokazano w piątkowym „Pytaniu na Śniadanie”, można obejrzeć już też na YouTube. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać hasło „Junior Eurovision Song Contest 2020 – Official Promo”.

źródło:

Zobacz więcej