RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Seks na Mariackiej. Bezwstydnych igraszek nie powstrzymał nawet monitoring

To nie pierwszy raz na tej ulicy – zauważają lokalne media (fot. Google Maps)

Para kochanków uprawiała seks w samym centrum Katowic. Nagranie miłosnych uniesień z ulicy Mariackiej podbija internet. Sceny zarejestrował jeden z przechodniów, co parze najwyraźniej nie przeszkadzało – podobnie jak liczne kamery monitoringu miejskiego, umieszczone w okolicy. Publiczny seks zdarza się tam sporadycznie, częściej dochodzi do pobić, kradzieży czy bijatyk – zauważa opisujący sprawę DziennikZachodni.pl.

W biały dzień robili to na skwerku w Koninie. Ktoś ich nagrał

W Koninie przy skwerku doszło kilka dni temu do nietypowej sytuacji. Kobieta i mężczyzna w biały dzień na oczach przechodniów oddawali się miłosnym...

zobacz więcej

Sytuacja miała miejsce prawdopodobnie w niedzielny poranek, 13 września. W półroznegliżowana para zabawiała się w ogródku restauracyjnym. Kochanków przeoczył katowicki „inteligentny monitoring”, nie zauważył także dyspozytor, choć w tamtej okolicy dysponuje aż czterema kamerami.

Ani straż miejska, ani katowicka policja nie otrzymały zgłoszenia, tym samym nie podejmowały w tej sprawie interwencji.

Zdarzenie nie przeszło jednak uwadze przechodniów. Jeden z nich nagrał nieobyczajne zachowanie i opublikował w internecie.

Zdaniem seksuologa taka postawa kochanków może świadczyć o zaburzeniach. Zdaniem Aleksandry Żyłkowskiej alkohol i substancje psychoaktywne stymulują zwolnienie hamulców – mówi ekspertka w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.

Lokalne media zauważają, że to nie pierwszy raz, gdy przechodnie na Mariackiej mogą obserwować mało urokliwe sceny. Kilka lat temu internet obiegły zdjęcia pary, która na tej samej ulicy uprawiała seks i… zasnęła w jego trakcie.

źródło:
Zobacz więcej