RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Śmiertelny wypadek. Zginął motocyklista, sprawą zajmie się prokuratura

Trwa postępowanie mające wyjaśnić okoliczności wypadku (fot. Shutterstock/Photographee.eu)

30-letni motocyklista zmarł w wyniku obrażeń, których doznał po zderzeniu z mazdą. Do wypadku doszło we wtorek w Gorzowie Wielkopolskim. Prawdopodobnie kierujący autem wymusił pierwszeństwo przejazdu – poinformował Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Policjant uratował sąsiadkę. Przedostał się do niej przez balkon

Takiego sąsiada chciałby mieć każdy. W poniedziałkowy wieczór policjant z Ostrowca Świętokrzyskiego uratował 83-letnią sąsiadkę, która wywołała...

zobacz więcej

Do wypadku doszło około południa na ul. Kobylogórskiej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca mazdy, najprawdopodobniej chcąc skręcić w jedną z bocznych ulic, wymusił pierwszeństwo na jadącym z naprzeciwka motocykliście. Ten z impetem uderzył w tylne drzwi pojazdu.

– 30-letni motocyklista był reanimowany na miejscu wypadku. Następnie pogotowie przewiozło go do szpitala, z którego otrzymaliśmy informację o jego zgodnie – powiedział Jaroszewicz.

Policja przeprowadziła oględziny miejsca wypadku. Postępowanie mające wyjaśnić dokładny jego przebieg będzie prowadzone pod nadzorem prokuratury. Badanie stanu trzeźwości 31-letniego kierowcy mazdy nie wykazało, by był pod działaniem alkoholu.

źródło:

Zobacz więcej