RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

20-letnia Patrycja uduszona podczas seksu? Matka dostała wiadomość od sprawcy

Wiadomość przyszła po czwartej nad ranem, trzy godziny od zgonu Patrycji (fot. Facebook)

20-letnia Polka została odnaleziona martwa w miasteczku w Irlandii Północnej. Służby zatrzymały jej partnera, który tłumaczył, że udusił ją przypadkiem podczas seksu. Matka zmarłej w rozmowie z wp.pl oznajmiła, że nigdy w to nie uwierzy. Poinformowała, że chłopak jej córki napisał do niej wiadomość w noc śmierci dziewczyny.

Atak serca podczas seksu w podróży służbowej może być wypadkiem przy pracy. Wyrok sądu

Atak serca, którego dozna się podczas seksu uprawianego w czasie podróży służbowej, może być uważany za wypadek przy pracy – uznał sąd apelacyjny w...

zobacz więcej

Zwłoki 20-letniej Patrycji W. pochodzącej z Łukowa na Lubelszczyźnie zostały odnalezione w na początku sierpnia w północnoirlandzkim miasteczku Newry. Ciało było w wannie. Po krótkim czasie policja zatrzymała Dawida M., trzy lata starszego od zmarłej.

M. w trakcie przesłuchania zeznał, że udusił dziewczynę w czasie stosunku seksualnego. – Lubiła być podduszana – powiedział i dodał, że często to praktykowali. Mówił też, że był z Patrycją w związku od kilku miesięcy. Teraz czeka na proces.

W słowa mężczyzny nie wierzy matka zmarłej Patrycji. – Córka miała przylecieć do Polski na Wielkanoc. Chciała zostać na stałe w Polsce. Gdyby nie pandemia koronawirusa, byłaby tutaj z rodziną – powiedziała portalowi wp.pl Edyta, mama 20-latki.

Dodała, że w dniu śmierci jej dziecka o godz. 04:23 nad ranem dostała Messengerem wiadomość od partnera córki. Miał jej napisać krótkie: „Przepraszam”. Według śledczych Patrycja nie żyła już od trzech godzin.

– Nie wierzę w to, co mówi Dawid. Nigdy nie miałam z Patrycją problemów, była bardzo spokojna, w szkole dobrze się uczyła – wskazuje jej matka.

źródło:
Zobacz więcej