RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Cyberpunk 2077 coraz bliżej. Znamy kolejne szczegóły polskiej megaprodukcji [GALERIA]

Keanu Reeves w roli Johnny'ego Silverhanda (fot. Materiały prasowe)

Nie będzie kolejnego przesunięcia premiery długo oczekiwanej gry Cyberpunk 2077 – zapowiada CD Projekt RED. Polscy twórcy gamingowej megaprodukcji w najnowszym materiale wideo z serii Night City Wire pokazali sporo scen nowej rozgrywki. Zaprezentowali m.in. wybór ścieżek postaci i dostępny arsenał. Pojawiła się też postać Keanu Reevesa, który odgrywa Johnny’ego Silverhanda, lidera punkowej grupy Samurai.

Gry komputerowe i wideo trafią do szkół. MEN innowacją mówi „sprawdzam”

We wrześniu Ministerstwo Edukacji Narodowej planuje start pilotażowego programu, zakładającego wprowadzenie do szkół gier komputerowych i gier...

zobacz więcej

Nowe fragmenty gameplaya pokazano w drugim odcinku serii filmów „Night City Wire”. Prezentują m.in. wybór ekwipunku, broni i jej możliwe modyfikacje. Twórcy zaprezentowali także trzy ścieżki życia, które będzie można wybrać dla bohatera: Nomad, Steel Kid oraz Corpo. CDP Red podkreśla, że wybór fabularnego tła będzie miał namacalny wpływ na rozgrywkę.

W czasie transmisji fani mogli także zobaczyć, w jaki sposób tworzył się zespół Samurai, którego liderem jest odgrywany przez Keanu Reevesa Johnny Silverhand.

Twórcy zapewniają, że tym razem gra trafi na sklepowe półki zgodnie z planem – premierę zaplanowano na 19 listopada tego roku. Początkowo polska megaprodukcja miała być oddana w ręce graczy w połowie kwietnia, później – 17 września. Polskie studio wyjaśniało, że nie chce wydać gry, która nie jest gotowa.

W galerii prezentujemy kilka screenów z rozgrywki, które pojawiły się w drugim odcinku odcinku „Night City Wire”.

źródło:
Zobacz więcej