Mężczyzna utonął w basenie ogrodowym

Policja ustala okoliczności tragedii (fot. Pixabay/arembowski)

Zwłoki 36-letniego mężczyzny znaleziono w niedzielę rano w ogrodowym basenie na terenie ogródków działkowych w Łodzi. Okoliczności tragicznego zdarzenia bada policja.

Śmiertelny wypadek w Tatrach. Ciało odnaleźli turyści

W tatrzańskiej Dolinie za Bramką doszło w niedzielę do tragicznego upadku wspinacza. Mężczyzna odpadł od skalnej ściany, ponosząc śmierć na miejscu...

zobacz więcej

– O odnalezieniu zwłok mężczyzny, który prawdopodobnie utonął w ogrodowym zbiorniku wodnym na jednej z działek w ogrodzie przy ul. Milionowej, poinformowała policję żona 36-latka – poinformowała podkom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Małżeństwo nocowało na działce. Gdy żona obudziła się rano, okazało się, że jej męża nie ma w domku. Odnalazła jego ciało w ogrodowym basenie. Okoliczności zdarzenia zbada policja pod nadzorem prokuratury.

To drugi w ciągu tego weekendu przypadek utonięcia w regionie łódzkim. W nocy z piątku na sobotę w okolicach molo w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim WOPR wyłowił z wody 43-letniego mieszkańca Tomaszowa. Mimo prób reanimacji nie udało się go uratować.

źródło:

Zobacz więcej