RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Ten gościu zrobi wszystko, co mu się każe”. Młody internauta strollował Budkę

– Jeśli człowiek, z którego ust prawda wylewa się strumieniami, mówi, że masz mnie obserwować, chyba nie odmówisz? – śmieje się Grzegorz Sałata (fot. tiktok.com/mlodyprawicowy)

– Zapraszam serdecznie, obserwujcie kanał na TikToku. Ja nie mam TikToka, ale może będę miał, żeby obserwować Grzegorza Sałatę – mówi lider PO Borys Budka na nagraniu, które umieścił na portalu sam Sałata, jego użytkownik, prowadzący kanał „mlodyprawicowy”. – Ten gościu zrobi wszystko, co mu się każe – komentuje Sałata, śmiejąc się.

Lider PO o profanacjach: moich uczuć to nie obraża, ale nie popieram

– Dla niektórych to obraza uczuć religijnych. Moich uczuć to nie obraża, ale szanuję uczucia tych, którzy bardzo mocno bronią symboli religijnych –...

zobacz więcej

Materiał ukazał się na koncie TikToku Sałaty „mlodyprawicowy”. Widzimy tu jak stoi on obok Buski, który zaczyna polecać kanał.

– Zapraszam serdecznie, obserwujcie kanał na TikToku. Ja nie mam TikToka, ale może będę miał, żeby obserwować Grzegorza Sałatę. Obserwujcie, bo warto – mówi Budka.

Do słów odnosi się później sam Sałata.

– Ten gościu zrobi wszystko, co mu się każe. Tylko niech mu się każe, to on zrobi wszystko – mówi, śmiejąc się – mówi.

– Jeśli poseł Borys Budka, najwybitniejszy polski patriota, ekonomista i w ogóle człowiek, z którego ust prawda wylewa się strumieniami, mówi ci, że masz mnie obserwować, to masz mnie obserwować, chyba jemu nie odmówisz? – dodaje.

@mlodyprawicowy

Jestem Prank miszcz 🤣💪🇵🇱 ##obserwujmlodyprawicowy ##budka ##lgbt ##lewica ##trzaskowski ##prawica ##polityka ##konfederacja ##pis ##bosak ##duda ##polska ##po

♬ How Bad Can I Be? - Ed Helms

źródło:
Zobacz więcej