RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Odeszła z TVN, podobnie jej mąż. „Wyprowadzają się z Polski”

Pochanke z TVN związana była od 19 lat (fot. arch.PAP/Tomasz Gzell)

Kilka dni temu media obiegła informacja, że tuż po wyborach prezydenckich z TVN odchodzi wieloletnia prezenterka Justyna Pochanke. Ze stacją pożegnał się również jej mąż Adam Pieczyński. Według „Super Expressu”, para wyprowadza się z Polski.

Czołowa prezenterka „Faktów” odchodzi z TVN

Justyna Pochanke po 19 latach kończy współpracę z TVN – poinformowały portale branżowe. W ostatnich latach była prezenterką „Faktów”. – Nie...

zobacz więcej

Justyna Pochanke z TVN pożegnała się po 19 latach współpracy. Nie poinformowała o powodach tej decyzji. Napisała tylko, że zawód prezenterki to jej pasja i podziękowała współpracownikom. W ostatnim czasie grupa TVN pożegnała się również z jej mężem Adamem Pieczyńskim.

Według „Super Expressu” Pochanke i jej mąż chcą wyprowadzić się z kraju. – Justyna i jej mąż Adam od dawna nosili się z tym zamiarem. Jakiś czas temu kupili więc dom w Marbelli, w Hiszpanii i tam teraz się przeprowadzają. Pragną słońca, spokoju i odpoczynku – mówi gazecie „jeden z pracowników TVN”.

Gazeta pisze, że para nie musi się obawiać o finanse. – Oboje mieli dobre kontrakty w TVN, mają oszczędności, więc mogą już sobie pozwolić na odpoczynek. Tyle lat pracowali w korporacji, przeżyli mnóstwo stresów, chcą po prostu teraz cieszyć się życiem. W dodatku mają pomysły na projekty internetowe – mówi informator gazety.

źródło:
Zobacz więcej