RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Niezależna senator: Wiele lat byłam w PO. Ta partia nie spełnia obietnic

– Bliżej mi do Andrzeja Dudy, na niego oddam głos – mówi w TVP Info niezależna senator Lidia Staroń. Jak dodaje, jest to „wybór między wiarygodnością a cynicznym składaniem obietnic bez pokrycia”.

„W drugiej kadencji prezydent odpowiada tylko przed Bogiem, historią i narodem”

W drugiej kadencji prezydent odpowiada tylko przed Bogiem, historią i narodem – i takie będzie to rządzenie – mówił prezydent Andrzej Duda na...

zobacz więcej

Senator Staroń oficjalnie poparła dziś Andrzeja Dudę w nadchodzącej II turze wyborów prezydenckich. Swoją decyzję skomentowała w TVP Info.

– Najważniejsze jest działanie, a nie puste słowa. Ważna jest treść – powiedziała Staroń, dodając, że Rafał Trzaskowski jest kandydatem niespełniającym obietnic.

– Wiele lat byłam w PO. Obietnice, które składała ta partia, nie były spełniane – stwierdziła senator. Jej zdaniem, „nie chodzi o kandydata”, a o Polskę, „o to, jaka ona będzie”.

Lidia Staroń, jeszcze jako posłanka Platformy Obywatelskiej interweniowała w sprawie Zbigniewa Parowicza. Warmińskiemu biznesmenowi za drobny dług zabrano gospodarstwo rolne. Egzekucję, po sprzedaży gospodarstwa za wadium, nadzorował sędzia Paweł Juszczyszyn. Rolnik zmarł przed rokiem.

źródło:
Zobacz więcej