RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Bo jego plan to weto, weto, weto”. Sztab Dudy ostrzega

Przestrzegamy wszystkich Polaków, którzy dzisiaj wahają się, na kogo oddać głos: wybór Rafała Trzaskowskiego oznaczałby paraliż i stratę olbrzymiej szansy na rozwój naszego kraju w ciągu najbliższych lat – mówił rzecznik sztabu wyborczego prezydenta Adam Bielan.

Kłamliwe plakaty. Ktoś próbuje zmylić wyborców

W gminie Mokobody w powiecie siedleckim pojawiły się plakaty wprowadzające w błąd wyborców. Można przeczytać na nich, że wyborcy, którzy w I turze...

zobacz więcej

RAPORT: KAMPANIA 2020

Na konferencji prasowej rzecznik prezydenckiego sztabu podkreślał, że plan polityczny kandydata KO Rafała Trzaskowskiego „to weto, weto, weto”.

– Szczególnie teraz, kiedy Polska wychodzi z koronakryzysu, kiedy jest potrzebna zgodna współpraca prezydenta i rządu wybór Rafała Trzaskowskiego oznaczałby paraliż i stratę olbrzymiej szansy na rozwój naszego kraju w ciągu najbliższych lat – stwierdził Bielan.

– Dlatego przestrzegamy wszystkich Polaków, którzy dzisiaj wahają się na kogo oddać głos i być może nie do końca zgadzają się politycznie z prezydentem Andrzejem Dudą, z naszym obozem politycznym: przestrzegamy przed wyborem Rafała Trzaskowskiego, bo jego wybór będzie oznaczać wojnę na górze, wieloletni spór między prezydentem a rządem, blokowanie wszystkiego, co przygotowuje rząd – podkreślił Bielan.

Sztabowcy prezydenta Dudy zaprezentowali też – jak mówili – ostatni spot wyborczy przestrzegający przed głosowaniem na kandydata KO. W spocie wskazano, że Trzaskowski „jest gotów powiedzieć wszystko, byleby dostać się do Pałacu Prezydenckiego”.

– Wszystko, bo chce zablokować wszystko: inwestycje, programy społeczne, niski wiek emerytalny, reformy – słyszymy lektora na filmie.

Dalej lektor mówi, że program wyborczy Trzaskowskiego „to przedmiot żartów” i on sam nie wie, co się w nim znajduje.

– Bo jego plan to weto, weto, weto. A to nie czas na blokowanie wszystkiego. Koronawirus uderzył w światową gospodarkę i spowodował kryzys, teraz bardziej niż kiedykolwiek w interesie Polaków, w twoim interesie jest prezydent, który współpracuje z rządem, który myśli o przyszłości, o ludziach, a nie tylko o swojej karierze – podkreśla lektor.

– Nie pozwólmy na blokadę rozwoju Polski. Wybieramy Andrzeja Dudę – tymi słowami kończy się spot.

źródło:
Zobacz więcej