RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Gwiazda serialu poszła pływać z synem. Policja ocenia, że utonęła

Naya Rivera (fot. PAP/EPA/NINA PROMMER)

Zaginęła gwiazda serialu „Glee” Naya Rivera. Policja podejrzewa, że się utopiła podczas wyprawy z synem.

Zmarła aktorka i reżyser Marta Stebnicka

W wieku 95 lat zmarła aktorka i reżyser Marta Stebnicka, odtwórczyni kilkudziesięciu ról w krakowskim Starym Teatrze; pedagog, której wychowankami...

zobacz więcej

Do dramatycznych wydarzeń doszło w środę po południu na leżącym w południowej Kalifornii jeziorze Piru. Na jego tafli odnaleziona została łódka, w której siedział czteroletni chłopiec.

Jak się okazało, był to syn gwiazdy serialu „Glee” Nai Rivery. Z jego słów wynika, że jego mama pływała w jeziorze, w pewnym momencie zniknęła pod wodę i już się nie wynurzyła.

Biuro miejscowego szeryfa natychmiast zarządziło poszukiwania kobiety. Według raportu policji hrabstwa Ventura, Rivera wypożyczyła łódkę około pierwszej po południu miejscowego czasu. Trzy godziny później inna osoba pływająca po jeziorze się na wypożyczoną łódkę z czteroletnim chłopcem w środku. Chłopiec powiedział, że matka nie miała kamizelki ratunkowej.

Do środowego wieczora trwało poszukiwanie aktorki, która uznana została za możliwą ofiarę utonięcia. W poszukiwaniach brały udział helikoptery, drony i nurkowie. Akcję poszukiwawczą przerwano wraz z zapadnięciem zmroku, by kontynuować ją w czwartek rano.

Syn Rivery nie ma żadnych obrażeń. Pod ostatnim zdjęciem przedstawiającym aktorkę z synkiem, które zostało opublikowane przez nią na Instagramie, setki fanów piszą, że trzymają kciuki za szczęśliwy finał dramatycznej sytuacji.

„Jezioro Piru to magiczne miejsce. Bije od niego tyle energii. Mam nadzieję, że silne wibracje, jakie od niego biją, zwrócą cię bezpiecznie twojemu synkowi” – pisze jedna z komentujących osób.

Sławę Nai Riverze przyniosła rola Santany Lopez w popularnym serialu muzycznym „Glee”, emitowanym w latach 2009-15. Jest też gwiazdą pokazywanego na Youtube serialu „Step Up: High Water”, którego drugi sezon ma być emitowany na antenie stacji Starz.

źródło:
Zobacz więcej