RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Premier: Trzaskowski przejmuje dzień po dniu wszystkie postulaty Andrzeja Dudy

Mateusz Morawiecki porównał kandydata KO do pogańskiego bożka Świętowita o czterech twarzach (fot. PAP/Piotr Kowala)

Polityka, by miała jakikolwiek sens, musi być oparta na realizacji zobowiązań, nie na tym, że pan Trzaskowski przejmuje teraz dzień po dniu wszystkie postulaty Andrzeja Dudy. Tylko po co nam w takim razie podróbka, skoro mamy oryginał znakomitego programu – mówił w Koszalinie premier Mateusz Morawiecki.

Premier do kandydata KO: Niech pan odbędzie debatę najpierw sam ze sobą, trzeba uzgodnić poglądy

Panie Rafale, niech pan odbędzie debatę najpierw sam ze sobą, trzeba uzgodnić poglądy, bo rano ma pan inne niż wieczorem – mówił, zwracając się do...

zobacz więcej

RAPORT: KAMPANIA 2020

Premier Morawiecki w niedzielę odwiedził województwa pomorskie i zachodniopomorskie. W Koszalinie przekonywał do głosowania w II turze wyborów prezydenckich na Andrzeja Dudę. Jego kontrkandydata – Rafała Trzaskowskiego – porównał do pogańskiego bożka Świętowita o czterech twarzach. Określił go, jako „niepoważnego i zupełnie niewiarygodnego”.

– Polityka, by miała jakikolwiek sens, musi być oparta na realizacji zobowiązań. Nie na tym, że pan Trzaskowski przejmuje teraz dzień po dniu wszystkie postulaty Andrzeja Dudy. Tylko po co nam w takim razie podróbka, skoro mamy oryginał znakomitego programu – mówił Morawiecki.

– Drodzy mieszkańcy Koszalina, oprzyjcie swoje myśli, swoje wybory o fakty, nie o mistyfikację, kuglarstwo, oszustwa pana Trzaskowskiego, który rano zapomina, kim był wczoraj, a wieczorem nie poznaje samego siebie w lustrze – przekonywał premier.

źródło:

Zobacz więcej