„Przyszło wzruszające zaproszenie”. Premier na urodzinach 10-letniej Kaliny

Sytuację opisał na portalu społecznościowym sam premier (fot. Facebook/Mateusz Morawiecki)

„Panie Premierze (…) 4 lipca kończę 10 lat. (…) Wiem, że Pan 4 lipca przyjeżdża do Pieniężna. Byłabym szczęśliwa, gdyby Pan znalazł się na moich urodzinach” – napisała do Mateusza Morawieckiego 10-letnia Kalina. Premier spełnił życzenie dziewczynki.

Premier Morawiecki: Nasi przeciwnicy posługują się manipulacją i kłamstwem

Podczas wiecu poparcia dla Andrzeja Dudy w Olsztynie premier Mateusz Morawiecki powiedział, że przeciwnicy polityczni posługują się manipulacją i...

zobacz więcej

Sytuację opisał na portalu społecznościowym sam premier. „Wczoraj do kancelarii przyszło wzruszające zaproszenie. Napisała do mnie Kalina, która dziś obchodzi 10 urodziny. Wiedziała, że będę w okolicy i skorzystała z okazji” – napisał Mateusz Morawiecki.

„Tort był pyszny, a radość Kaliny i jej mamy na długo pozostaną mi w pamięci. Warto sobie uświadomić, że w tym trudnym, emocjonalnym czasie kryzysu, koronawirusa i kampanii wyborczej najwyższą wartością wciąż pozostaje rodzina, a spory, które prowadzimy, mają tak naprawdę jeden cel - bezpieczną i szczęśliwą przyszłość naszych dzieci” – dodał premier. Do wpisu załączył zdjęcia z urodzin Kaliny.

Wczoraj do kancelarii przyszło wzruszające zaproszenie. Napisała do mnie Kalina, która dziś obchodzi 10 urodziny....

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Sobota, 4 lipca 2020

źródło:
Zobacz więcej