Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Wyskoczył przez okno autobusu w czasie jazdy. Myślał, że jedzie w złym kierunku

Pasażer wziął młoteczek, który znajdował się przy oknie, wybił szybę i wyskoczył w momencie kiedy autobus zbliżał się do ronda i nie miał dużej prędkości (fot. policja.pl)

38-latek wybił okno w jadącym autobusie i wyskoczył przez nie, bo wydawało mu się, że jedzie w złą stronę – do tak nietypowej sytuacji doszło w Brzesku (woj. małopolskie). Teraz mężczyźnie grozi więzienie.

Kilkulatkowie zginęli w wypadku auta, które prowadził jeden z nich

Siedmiolatek i jego sześcioletni brat brat zginęli w wypadku samochodu, który prowadził jeden z nich. Dzieci ukradły samochód dziadkom. Do...

zobacz więcej

Podróżujący autobusem 38-letni mieszkaniec Podkarpacia chciał dojechać do domu. Gdy autobus przejeżdżał przez Brzesko, mężczyzna postanowił opuścić pojazd. Wydawało mu się, że pomylił autobusy.

Kierowca autobusu próbował wytłumaczyć 38–latkowi, że jedzie w dobrą stronę. Jednak to nic nie dało. Pasażer wziął młoteczek, który znajdował się przy oknie, wybił szybę i wyskoczył, kiedy autobus zbliżał się do ronda i nie miał dużej prędkości.

Jak poinformowała brzeska policja, mężczyzna po całym zajściu zaczął uciekać. Zatrzymał go kierowca autokaru. 38-latek był poraniony odłamkami szkła. Został zabrany do szpitala, a następnie trafił do komendy policji w Brzesku, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

Mężczyzna był trzeźwy. Po przesłuchaniu został zwolniony do domu. Za uszkodzenie mienia grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

źródło:
Zobacz więcej