Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Już jutro finał „Szansy na Sukces”

Już jutro o godzinie 15:15 w TVP2 finał Szansy na Sukces. Zmierzy się w nim aż 10 uczestników, którzy powalczą nie tylko o rozpoznawalność, ale również o występ na wielkiej scenie w Opolu.

Eurowizja Junior po raz drugi z rzędu odbędzie się w Polsce

To już pewne: Eurowizja Junior ponownie odbędzie się w Polsce. Jest to pierwszy taki przypadek w historii konkursu – jak dotąd jeszcze żadne...

zobacz więcej

W finale zmierzy się ze sobą 10 uczestników, zwycięzców wszystkich odcinków II serii „Szansy na sukces. Opole 2020”.

Podczas finału wystąpią Justyna Jędrusik, która piosenką „Anna już nie mieszka tu”, która wygrała ona odcinek odcinek poświęcony Halinie Frąckowiak. Gabrysia Kurzac, która wyśpiewała zwycięstwo piosenką zespołu De Mono „Ostatni pocałunek”, Sylwia Frączek, której zwycięstwo w programie poświęconym twórczości Andrzeja Zauchy przyniosła piosenka „Jak na lotni”, Julia Bojur („Izolda”) z odcinka poświęconego twórczości Zbigniewa Wodeckiego, a także Jakub Zajączkowski („Obudź się”, Jary Oddział Zamknięty), Żaneta Łabudzka („Jestem twoim grzechem”, Izabela Trojanowska).

W finale zmierzą się również zwycięzcy czterech odcinków: wiosennego, z zespołem Enej, Vox i z Formacją Nieżywych Schabuff.

Nagrodą dla zwycięzcy będzie występ w koncercie „Debiuty” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

źródło:
Zobacz więcej