Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Uszkodził maszt telefonii komórkowej. Rżnął wieżę piłką do cięcia metalu

Straty oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych (fot. Matthew Horwood/Getty Images)

W gminie Leśniowice (woj. lubelskie) 35-letni mężczyzna uszkodził elementy konstrukcji wieży przekaźnika telekomunikacyjnego. Straty oszacowano na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Mężczyzna odpowie teraz za uszkodzenie mienia.

Nielegalne papierosy ukryte za kurtyną walizek [WIDEO]

Funkcjonariusze pomorskiej KAS wspólnie z policjantami z Centralnego Biura Śledczego Policji wykryli ponad 9 mln sztuk nielegalnych papierosów w...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Leśniowice. Dyżurny komendy otrzymał we wtorek zgłoszenie od poszkodowanego o uszkodzeniu masztu telefonii komórkowej. Wartość strat oszacowano na kwotę 45 tys. zł.

Policjantom udało zatrzymać się w tej sprawie 35-letniego mężczyznę. Jak ustalili policjanci, sprawca na przełomie kwietnia i maja, przy pomocy piłki do cięcia metalu, uszkodził konstrukcję wieży stojącego tam przekaźnika telekomunikacyjnego.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty w tej sprawie. Został też doprowadzony do prokuratury, gdzie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za uszkodzenie mienia grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

źródło:
Zobacz więcej