Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Anthony Hopkins zamierza napisać książkę o swoim życiu

Hopkins jest nie tylko jednym z największych żyjących aktorów, ale również uzdolnionym malarzem i pianistą (fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Jest nie tylko jednym z największych żyjących aktorów, ale również uzdolnionym malarzem i pianistą. Tym ostatnim talentem Anthony Hopkins chętnie dzieli się na Instagramie, gdzie jego konto śledzi ponad 2 mln osób.

Szokujące sposoby Amerykanów na znalezienie miłości

Gdy ludzie poszukują miłości np. przez Internet, zazwyczaj sugerują się tym, jak ktoś wygląda na zdjęciach. Natomiast w przypadku amerykańskiej...

zobacz więcej

Ostatnie niedzielne popołudnie Hopkins umilił swoim fanom, grając koncert na żywo ze swojego domu w Malibu w Kaliforni. A po występie odpowiadał na pytania internautów. Zdradził m.in., że przymierza się do napisania książki o własnym życiu.

Zapytany o to, jaki jest sekret jego sukcesu, odpowiedział: „Cieszę się życiem i nie biorę go zbyt poważnie”. Właśnie takie podejście doradza początkującym aktorom, którzy pytają go o rady dotyczące kariery. „Uratowała mnie wiara w siebie. Trzeba wierzyć, wierzyć i jeszcze raz wierzyć”, powiedział aktor.

Nie oznacza to, że zawsze wszystko mu się świetnie układało. „Miałem wzloty i upadki, wygrywałem, ponosiłem porażki, ale nigdy nie przestałem wierzyć w siebie. Teraz jestem tutaj, sam tego nie rozumiem, wiodę najbardziej niesamowite życie, któregoś dnia opiszę je w książce” – zapowiedział Anthony Hopkins.

źródło:

Zobacz więcej