RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Gnał ponad 200 km/h autem bez badań technicznych. Zapłacił słono [WIDEO]

28-latek pędził 208 km/h, choć obowiązywało ograniczenie do 100 km/h. Do tego nie miał prawa jazdy, a jego samochód badań technicznych. Kara – mandat ponad tysiąc złotych i 11 punktów karnych.

Pirat zdobył 259 punktów karnych

35-letni kierowca z Opatowa dostał 259 punktów karnych. Policjanci naliczyli je na podstawie kilkudziesięciu nagrań, które wysłano na skrzynkę...

zobacz więcej

28-letni kierowca bmw został nagrany przez policyjny wideorejestrator na rzeszowskim odcinku drogi krajowej nr 97, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 100 km/h. Mężczyzna pędził z prędkością 208 km/h.

Kiedy został zatrzymany na jaw wyszło, że nie posiada przy sobie prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego, który został mu wcześniej zatrzymany. Powodem był fakt, że pojazd nie został poddany badaniom technicznym w wyznaczonym terminie. Kierowca dostał mandat w wysokości 1050 złotych i 11 punktów karnych.

Na policyjnym nagraniu widać też wyczyny dwóch innych kierowców z tego regionu. Obaj stracili prawa jazdy na trzy miesiące. 29-latek kierujący oplem, w Jasionce - w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, jechał z prędkością 130 km/h. Z kolei W Tyniowicach, 19-letni kierowca bmw przekroczył prędkość o 89 km/h. W terenie zabudowanym pędził 139 km/h.

źródło:
Zobacz więcej