Raport

Epidemia koronawirusa

Wyjazdowe posiedzenie klubu PiS

Tematem spotkania ma być kampania wyborcza (fot. PAP/Rafał Guz)

O godz. 17 w Jachrance pod Warszawą rozpoczęło się dwudniowe posiedzenie klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. W spotkanie posłów i senatorów wezmą udział prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki oraz prezes Jarosław Kaczyński.

Start kampanii wyborczej: Trzy manipulacje opozycji totalnej

W ciągu pierwszych dni kampanii wyborczej mieliśmy do czynienia z trzema oczywistymi manipulacjami ze strony tzw. totalnej opozycji – mówi Michał...

zobacz więcej

Tematem spotkania ma być kampania wyborcza. Jej oficjalna inauguracja odbyła się podczas konwencji w Warszawie w sobotę, 15 lutego. W zeszłym tygodniu przedstawiono też skład sztabu wyborczego prezydenta.

Senator Jan Maria Jackowski powiedział IAR, że posiedzenie klubu nie zostało zwołane nagle ponieważ informacje o nim pojawiły się już na początku lutego. Jego zdaniem jest naturalne, że przed kolejnym ważnym wyzwaniem, którym są wybory prezydenckie, politycy chcą się spotkać i przedyskutować kwestie ważne dla całego środowiska.

Jan Maria Jackowski przyznaje, że kampania nabiera właśnie dynamiki, a o jej wynikach zadecydują wyborcy przy urnach. Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja.

źródło:

Zobacz więcej