RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pociąg uderzył w samochód. Tragiczny wypadek w Łódzkiem

Kierowca samochodu zginął na miejscu (fot. Komenda wojewódzka państwowej straży pożarnej w Łodzi)

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w miejscowości Bedoń Przykościelny (Łódzkie). W samochód osobowy uderzył pociąg Intercity relacji Łódź Fabryczna – Warszawa Okręcie. Nie żyje kierowca samochodu. Tor na tym odcinku jest zablokowany.

Śmiertelne potrącenie pieszego w Warszawie. Poważne utrudnienia

W alei Niepodległości w Warszawie doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. – Mężczyzna w wieku ok. 70 lat nie przeżył. Służby badają...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło przed godziną 14. Kierowca samochodu miał jechać ulicą Kościelną w kierunku miejscowości Anderspol.

Jak poinformowała portal tvp.info Aneta Kotynia z Komendy Powiatowej Policji Łódź Wschód kierowca samochodu marki Opel miał ominąć rogatki i wjechać na przejazd kolejowy przy zamkniętych zaporach.

Kierowca samochodu zginął na miejscu. W pociągu jechało 30 pasażerów. Z przekazanych informacji wiadomo, że żaden z podróżnych nie odniósł obrażeń.

Na miejsce przyjechały zastępy straży pożarnej, policja, a także grupa techniczna, która wydobywa ciało mężczyzny z samochodu zakleszczonego pod pociągiem.

Tor na tym odcinku jest zablokowany. Jak przekazała Aneta Kotynia z Komendy Powiatowej Policji Łódź Wschód utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin.

źródło:
Zobacz więcej